Miting Pływacki w Berlinie

W dniach 28.02 – 2.03.2014r. odbył się w Berlinie „Międzynarodowy Miting Pływacki”, w którym wzięły udział dwie zawodniczki z naszego klubu. W zawodach uczestniczyło ponad 1400 dziewcząt i chłopców z 25 krajów m.in. z Niemiec, z Austrii, Węgier, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Czech, Słowacji.

SONY DSC

Nasz klub reprezentowały zawodniczki z rocznika 2002:  KAJA DZIERKACZ i ZUZANNA TRAMBOWICZ, które pierwszy raz sprawdziły swoje umiejętności na pływalni 50-metrowej uzyskując znakomite wyniki.

SONY DSC

Niewątpliwie wielkim sukcesem jest zajęcie drugiego miejsca przezZuzannę Trambowicz na 100 m motylkiem oraz udział w dwóch finałach na 50 m dowolnym i 50 m motylkiem. Na dystansach 400, 200 i 100 dowolnym zajęła 9 miejsce.DSCF1079

Kaja Dzierkacz uzyskując również bardzo dobry wynik na 100 m motylkiem zajęła 21 miejsce, na 50 m motylkiem i 200 m dowolnym zajęła 35 miejsce, natomiast 42 zajęła płynąc 100 m dowolnym.

SONY DSC

Gratulacje dla zawodniczek z MKS SP 63 dla których zawody te były wielkim przeżyciem,  a przebieg wyścigów finałowych z podświetlanym basenem, na długo zostanie w ich pamięci.