Mistrzostwa Miasta i Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych w pływaniu 2013

logo_bydgoszcz   14 listopada 2013 odbyły się na pływalni Ikar Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy, w których reprezentacja naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce. Wyniki zawodów – Mistrzostwa Miasta w Pływaniu – 14.11_.2013 

27 listopada 2013 odbyły się na pływalni Ikar Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Uczniowie naszej szkoły (po bardzo szybkiej organizacji wyjazdu) wywalczyli tytuł Mistrzów Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Pływaniu Uczniów Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2013/2014. Szkołę reprezentowali: Paulina Wasela, Kaja Dzierkacz, Natalia Lewicka, Zuzanna Trambowicz, Anna Brzezińska, Cyprian Nowak, Mateusz Król, Damian Ossowski, Piotr Laskowski, Dominik Macewicz wraz z trenerem Marcinem Targowskim. Gratulacje!!